malachit

Druhny i Druhowie,

Liczba zgłoszeń na kurs podharcmistrzowski przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłosiliście się tłumnie, co ogromnie nas cieszy. Jednak szkoła instruktorska ma swoje ograniczenia lokalowe i jesteśmy w stanie przyjąć jednocześnie nie więcej niż 20 osób. O przyjęciu na kurs nie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie pragniemy przeprosić za zamieszanie w chwili rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń – już to naprawiamy.

Wielu z Was nie wypełniło zgłoszenia w całości, zgłosiły się również osoby bez otwartej próby podharcmistrzowskiej. Dlatego wysyłamy do Was nowy formularz.

Formularz będzie aktywny do piątku, 12 lutego, do godziny 22:00. Prosimy, by wypełniły go zarówno osoby, które już się na kurs zgłosiły, jak i te, które chciały, ale tego nie zrobiły przerażone długością listy rezerwowej. Osoby, które nie wypełnią nowego formularza nie wezmą udziału w rekrutacji na kurs.

Kadra kursu 17 lutego powiadomi wszystkich zgłoszonych, czy zostali umieszczeni na liście uczestników kursu, czy na liście rezerwowej.

Dołożymy wszelkich starań, by wszystkim umożliwić ukończenie kursu podharcmistrzowskiego. Chorągwiana Szkoła Instruktorska ma zaplanowane dwa kolejne terminy kursów:

– kurs Woodbadge w terminie 14 – 21 sierpnia 2016r. (tygodniowy kurs w wakacje)

– kurs weekendowy w szkole instruktorskiej w terminach:  30.09 – 02.10, 14 – 16.10, 28 – 30.10. 2016

Istnieje też możliwość zorganizowania kursu w dodatkowym terminie, jeśli któryś z hufców weźmie na siebie część organizacyjną kursu.

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!